لیزرکیوسوئیچ در کرج

Posted on

لیزر کیوسوئیچ در کرج چیست؟

لیزرکیوسوئیچ در کرج  نوعی لیزراست که بیشتر برای از بین بردن و کمرنگ کردن لک های صورت که به علت افزایش سن افراد به وجود می آید استفاده می شود .می توان گفت این لیزریکی ازروشهای بسیار موثر درمان لک صورت در افراد می باشد.

 

لیزر کیوسوئیچ در کرج

 

لیزرکیوسوئیچ می تواند  با یک جلسه ملاسما و لک التهابی صورت را به طور چشمگیری کاهش دهد و یا اینکه به طورکامل این لک ها را بین می برد. لیزرکیوسوئیچ با یک طول موج خاص به طول  ۱۰۶۴ نانومتربر روی پوست تابانده می شود.

 

نحوه کار لیزر کیوسوئیچ در کرج چگونه است؟

نحوه ی عملکرد لیزر کیوسوئیچ در کرج به گونه ای است که با تاباندن این لیزر ذرات رنگ داخل پوست منفجر شده و آنها را به به ذرات ریز تبدیل می کند با برداشتن این ذرات دفع تدریجی آنها اتفاق می افتد.

یک روز  قبل ازانجام  لیزر کیوسوئیچ در کرج  باید در معرض نور خورشید قرار نگیرید.در هنگام انجام لیزردر ناحیه درمان  ممکن است درابتدا شما دچار تورم خفیف و کبودی خفیفی  شوید اما این تورم وکبودی بعد از یک هفته برطرف می شود و رنگدانه های پوست به تدریج از بین خواهند رفت.

 

نحوه کار با لیزر کیوسوئیچ

 

برای از بین رفتن  لکه های کوچک چند ثانیه زمان برای در مان کافی است اما برای درمان کل لکه های صورت در حدود ۳۰ دقیقه زمان لازم است.

پزشک برای رفع  یک لکه ی کوچک نیاز به  ۳ جلسه ی درمانی  دارد اما برای درمان  لکه های بیشتر باید ۵ تا ۶ جلسه تحت درمان قرار بگیرید.

بعد از لیزر کیوسوئیچ در کرج به استراحت نیاز ندارید و به راحتی می توانید به سر کارتان بروید و به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید.

 

 

مراقبت های لازم  باید بعد از لیزر لیزر کیوسوئیچ در کرج

– تا ۲۴ ساعت بعد از لیزر کیوسوئیچ در کرج صورت خود را با آب شستشو ندهید.

-بعد از ۲۴ ساعت می توانید با آب ولرم و صابون پوست خود را بشویید و با ملایمت این مناطق را خشک کنید.

– بعد از شستشو بهتر است از یک کرم مرطوب کننده و ملایم بر روی پوست خود استفاده کنید.

-پماد چشمی بتامتازون را برای سه روز بر روی محل لیزر بمالید.

– به مدت دو هفته از کرم های ترمیم کننده استفاده کنید.

 

لیزرکیوسوئیچ در کرج

– هر دو ساعت یک باراز ضد آفتاب استفاده کنید.

-زخم سطحی بعد ازلیزر کیوسوئیچ در کرج  چند روز از بین می رود روی زخم را نباید به هیچ عنوان بکنید زیرا باعث ایجاد لک دائم  در فرد می شود.

-درصورت داشتن هرگونه مشکل بعد از لیزر کیوسوئیچ در کرج بهتر است با پزشک خود تماس بگیرید.

معمولا در طی جلسه اول و دوم بعد ازلیزرممکن است خالها ولکه های جلدی ناحیه لیزر شده به دلیل سطحی شدن رنگدانه ها پررنگ ترشده که جای نگرانی نیست زیرا به مرور زمان این رنگ دانه ها کم رنگ تر می شود.

 

کاندید مناسب لیزرکیوسوئیچ در کرج چه کسانی هستند؟

اگر شما ازلحاظ سلامتی در شرایط عمومی خوبی هستیدو بیماری جدی خاصی  ندارید و پوست خود را برنزه نکرده‌اید، می‌توانید کاندید خوبی برای رفع خالکوبی یا تتو با لیزر باشید. اما اگر شما بیماری خاصی دارید می توانید با مشورت با پزشک خود این لیزر را انجام دهید. پزشک در ابتدا یک بررسی کلی از پوست شما در جلسه مشاوره قبل از لیزر کیوسوئیچ خواهید داشت و سپس اقدام به لیزر می کند.

 

 

لیزرکیوسویچ در کرج و پاک کردن تاتو

یکی از بهترین لیزرها برای رفع تاتو و خالکوبی لیزر کیوسوئیچ در کرج ست ، زیرا در این نوع لیزر ازطریق تکه تکه کردن قطعات رنگ پوست، به رفع رنگ خالکوبی کمک می کنند.

البته بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که پاک شدن خالکوبی  به وسیله لیزر کیوسوئیچ درکرج نیاز به چند جلسه درمان است بنابراین شما باید صبور باشید و به پزشک خود اطمینان کنید.

 

لیزر کیوسوئیچ در کرج با تاتو

 

عوارض و خطرات لیزر کیوسوئیچ در کرج

 

لیزر کیوسوئیچ در کرج کمترین خطر را برای بیمار دارد و تنها درچند روز اول بروز لک های قهوه ای و قرمز بعد از درمان طبیعی است که لکه ها بعد از مدتی پوسته پوسته شده و از بین می روند. این لیزر درموارد خیلی  نادر موجب زخم و عفونت می شود که در این موقع  باید به پزشک مراجعه کنند

برای جلوگیری از هر گونه عوارضی بعد ازلیزر کیوسوئیچ در کرج بهتر است بعد از درمان مراقبت هایی که پزشک توصیه کرده را حتما انجام دهید وتا جای ممکن ازنور آفتاب جلوگیری کنید.

 

 

مزایای لیزر کیوسوئیچ در کرج چیست؟

-یکی از مزیت های لیزر کیوسوئیچ در کرج رفع و درمان  لک یا ملاسما است.

-دیگر مزیت آن از بین بردن لکه های قهوه ای صورت می باشد

– از بین بردن کک و مک نیز از مزایای لیزر کیوسویچ در کرج است.

-لکه های که به دلیل جوش ایجاد شده است با این روش از بین می رود.

-پاک کردن تاتونیز یکی از مهمترین مزیت هایلیزر کیوسوئیچ در کرج است.

-از بین بردن خال های مادرزادی نیز بالیزر کیوسوئیچ در کرج امکان پذیراست.

 

لیزرکیوسوئیچ ودرمان لک

 

 

 

هزینه لیزر کیوسوئیچ در کرج

هزینه و قیمت لیزر کیوسوئیچ در کرج به نسبت به دیگر لیزرها کمی  بالاتر می باشد. اما شما با انجام این لیزر می توانید مطمئن شوید که لک ها وخالکوبی ها به راحتی از بین می رو

 

دکتر مینا ربیعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *