لیفت پوست صورت

Posted on

لیفت پوست صورت

لیفت پوست صورت یا همان لیفتینگ پوست صورت و گردن برای رفع بسیاری از علائم پیری ازجمله چین‌وچروک ، افتادگی پوست، تغییر در شکل و حالت چهره و لاغر شدن صورت مورد استفاده قرار میکیرد. لیفت پوست صورت یکی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی انجام‌شده با آثار طولانی‌مدت است. متخصصین کلینیک زیبایی پوست صورت شما را معاینه کرده و نوع جراحی لیفت پوست صورت را که بزای شما مناسب تر باشد را به شما ارائه میدهد.. یکی از موارد کلیدی در انجام جراحی لیفت پوست صورت انجام آن به صورت ملایم است تا آثار آن ظاهری طبیعی پیدا کنند. این عمل یکی از بهترین روش های جوان سازی پوست است.

ظاهر شما و پوست شما همان چیزی است که افراد شمارا با آن میشناسند . چهره‌ی شما، نقطه‌ی کانونی ارتباط با جهان بیرون است. لیفتینگ صورت بدون جراحی و عمل لیفت پوست صورت یک عمل جراحی ضد پیری میباشدکه می‌تواند آثار قابل‌توجه و جامعی را برای افرادی که به دنبال جوان‌سازی صورت با مدت زمان طولانی مدت هستند  به ارمغان بیاورد. اساس انجام جراحی لیفت صورت ساده است

لیفت صورت با جراحی

متأسفانه هرچقدر شما از پوست خود تمام مراقبت های لازم را داشته باشید، گرانش زمین، نور خورشید، عوامل محیطی، سالخوردگی و استرس زندگی روزمره در ظاهر شما تاثیر خواهد گذاشت. ممکن است به غبغب مبتلا شوید و یا حس کنید که چانه‌ی شما مانند قبل برجستگی ندارد. همچنین نوارهایی در زیر چانه‌ی شما ایجادشده و پوست گردن شما شل خواهد شد، زاویه‌ی بین چانه و گردن شما نیز بازتر شده و کم کم از بین می‌رود. لیفت صورت با جراحی نوعی جراحی زیبایی است که برای ایجاد ظاهری جوان، با طراوت و زیبا در صورت و گردن فرد به وجود آمده است. لیفت پوست صورت خط فک را برجسته کرده و غبغب را از بین خواهد برد. همچنین می‌توان با کمک لیفت صورت با جراحی ، شل بودن پوست و نوارهای ایجادشده در زیر گردن را از بین برد.

برای گرفتن نتایج بهتر می‌توان لیفت پوست صورت را همراه با جراحی های زیبایی دیگر  مانند بلفاروپلاستی ، لیفت ابروها و پیشانی و تزریق چربی انجام داد.

داوطلبین لیفت صورت با جراحی

جراحی لیفتینگ و کشیدن پوست صورت و گردن در هر سنی قابل انجام است  ولی انجام آن بیشترین رواج را در بین افراد بالای ۴۰ سال دارد.. داوطلبین انجام عمل لیفت و کشیدن صورت و گردن باید ازنظر  جسمی دارای سلامتی کامل باشند و نشانه‌های متوسط تا پیشرفته‌ی سالخوردگی در پوست آن‌ها دیده شود. این نشانه‌ها شامل چین‌وچروک و افتادگی پوست میباشند. همچنین افرادی که قصد انجام این عمل را دارند، باید در مورد نتایج حاصل از آن انتظارات منطقی داشته باشد. افرادی که قصد دارند نتایج حاصل از لیفت پوست صورت با جراحی به‌صورت طولانی‌مدت بر روی صورت آن‌ها ماندگار شود، باید از استعمال دخانیات دوری کند و برخی از داروهای خاص  همچون رقیق‌کننده‌های خون را مصرف نکنند.

مزایا لیفت پوست صورت با جراحی

عمل لیفتینگ پوست صورت و گردن می‌توان تنها با یک‌بار انجام عمل جراحی بسیاری از نقاط صورت را تحت تاثیر قرار داده و جوتنی را به پوست بدهد
آثار این عمل ممکن است تا ده سال و حتی بیشتر ماندگاری داشته باشد.
انجام عمل لیفتینگ پوست صورت و گردن می‌تواند سن شمارا ۱۰ تا ۱۵ سال کمتر نشان دهد و شمارا جوان‌تر جلوه دهد.
افزایش اعتمادبه‌نفس
جراحی لیفتینگ گردن می‌توان گردن شما زیباتر و لاغرتر کند

روش‌های لیفت پوست صورت با جراحی

آثار سالخوردگی بر روی هر فرد مختلف است  و درنتیجه نمی‌توان از یک نوع عمل جوان‌سازی بر روی همه افراد استفاده کرد.

لیفت عمقی صورت

این نوع از لیفت نه‌تنها می‌تواند غبغب را برطرف کند و ظاهر گردن را بهبود ببخشد، بلکه پوست بخش‌های میانی صورت را نیز میکشد و باعث می‌شود تا فرد گونه‌های فرد برجسته تر شود. این نوع از لیفت صورت، ظاهر گردن و گونه‌ها را زیبا کرده و برای انجام آن، بریدگی‌هایی در پشت گوش‌ها و زیر موهای فرد زده خواهد شد . سپس عضلات و بافت‌های فیبروز از لایه‌های زیرین خود جدا شده و همراه با پوست کشیده می‌شوند. افتادگی و سنگینی گونه‌ها با کشیدن بافت آن به سمت گوش‌ها درمان خواهد شد . این راه با استفاده از  تعداد زیادی از متخصصین توسعه داده شده و می‌تواند طبیعی‌ترین و ماندگارترین اثر را بر روی پوست فرد به وجود آورد.

لیفت میانی صورت

این راه برای افرادی مناسب است  که به افتادگی گونه مبتلا هستند،در روی لیفت میانی صورت، گونه‌های فرد به‌طرف بالا کشیده شده و . در طول این عمل، جراح برش‌هایی را در زیر موها ،محل شقیقه ها و در درون دهان ایحجاد میشود. این کار به جراح اجازه می‌دهد تا چربی‌های موجود در محل گونه که بر روی استخوان گونه قرارگرفته‌اند را تغییر مکان داده و همچنین پوست این ناحیه را بکشد. بافت گونه نیز بالا کشیده شده و بدین ترتیب افتادگی گونه برطرف خواهد شد. این عمل می‌تواند خطوطی چون خطوط خنده یا نازولبیال را از بین برده و موجب بهبود ظاهر پلک‌های فرد شود. این روش برای کسانی مناسب است که در ناحیه‌ی گردن و زیر چانه‌ی خود دارای افتادگی باشند.

 

jarahizibaie.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *